Вісник соціально-економічних досліджень 2015, 1(56), 129–136

Світлана Анатоліївна Бондаренко
кандидат економічних наук, докторант, старший науковий співробітник відділу економічного регулювання природокористування, Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, e-mail:lana.bond15@mail.ru

Бондаренко, С. А. Сучасні принципи формування механізму інноваційного розвитку промислового підприємства / Світлана Анатоліївна Бондаренко // Вісник соціально-економічних досліджень: зб. наук. праць; за ред.: М. І. Звєрякова (голов. ред.) та ін. (ISNN 2313-4569). – Одеса: Одеський національний економічний університет. – 2015. – Вип. 1. – № 56. – С. 129–136.

У статті виділено сучасні принципи інноваційного розвитку промислового підприємства. Проаналізовано фактори, які впливають на успіх реалізації інновацій. У процесі дослідження виявлено основні проблемні аспекти формування механізму інноваційного розвитку підприємства, що потребує комплексного вирішення. Запропоновано сукупність наведених принципів покласти в основу формування механізму інноваційного розвитку промислового підприємства.

інновації; інноваційний розвиток; промислове підприємство; механізм інноваційного розвитку; принципи інноваційного розвитку; управління інноваційним розвитком.

JEL classification: M210; O310

УДК: 658.1:075.8

1. Ілляшенко С. М. Управління інноваційним розвитком промислових підприємств: монографія / С. М. Ілляшенко, О. А. Біловодська. – Суми: Університетська книга, 2010. – 281 c.
  2. Сухарев О. С. Экономика технологического развития: монография / О. С. Сухарев. – М.: Финансы и статистика, 2008. – 480 с.
  3. Сухарев О. С. Экономический рост, институты и технологии: монография / О. С. Сухарев. – М.: Финансы и статистика, 2015. – 368 с.
  4. Про схвалення Концепції розвитку національної інноваційної системи: Постанова Кабінету Міністрів України № 680-р від 17.06.2009 р. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/680-2009-р.
  5. Янсен Ф. Эпоха инноваций / [Ф. Янсен; пер. с англ.]. – М.: Инфра-М, 2002. – 308 с.